Wypadek busa z karetką w Brzezówce

BRZEZÓWKA / PODKARPACIE. W poniedziałek, po godzinie 13. doszło do wypadku w miejscowości Brzezówka. W zdarzeniu uczestniczyła karetka transportowa i bus prywatnej firmy.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Kierowca karetki widząc skręcający samochód na prywatną posesję zaczął powoli hamować. W tym samym czasie kierowca busa najprawdopodobniej nie zauważył hamującej przed nim karetki i dużą prędkością najechał na jej tył. W busie podróżowało 16 osób.

Na miejsce zadysponowano pięć karetek pogotowia i dwa śmigłowce LPR (Sanok i Lublin).

Pierwszej pomocy poszkodowanym, mimo że sami doznali obrażeń, udzielili ratownicy z karetki biorącej udział w wypadku. Oni także poinformowali dyspozytornię o potrzebnych zespołach ratowniczych. Okazało się, że w wypadku poszkodowanych jest 5 osób z busa, pacjentka przewożona karetką oraz dwóch ratowników. Odwołano śmigłowiec LPR z Lublina.

Do szpitali przewieziono w sumie osiem osób, w tym jedną najciężej ranną śmigłowcem LPR.

W akcji udział brały: S1, S2, P1, P2 (Rzeszów), P6 (Błażowa), LPR (Sanok)

2015_08_24_brzezowka01m

Źródło: wspr.pl

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Wypadek busa z karetką w Brzezówce”

  1. Sylwia napisał(a):

    Osobom poszkodowanym w wypadku należy się odszkodowanie, o które mają prawo się ubiegać. Oferuję swoją pomoc w sprawnym i szybkim uzyskaniu takiego odszkodowania. To nic nie kosztuje a można wiele zyskać. Zainteresowanym podaje kontakt: 726 973 638

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: