„Zobaczyć mózg” czyli Światowy Tydzień Mózgu na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Na Uniwersytecie Rzeszowskim rozpoczął się dziś Światowy Tydzień Mózgu. Już jutro w Dużej Auli budynku A0 będzie można wysłuchać wykładu, zatytułowanego: „Zobaczyć mózg – najnowsze możliwości diagnostyki obrazowej w zastosowaniach klinicznych i naukowych”.

Wykład „Zobaczyć mózg – najnowsze możliwości diagnostyki obrazowej w zastosowaniach klinicznych i naukowych”, wygłosi prof. dr hab. med. Andrzej Urbanik. Będzie można go wysłuchać już jutro, o godz. 16:00.

tydzieńmózgu

Światowy Tydzień Mózgu, to coroczne święto, którego celem jest pogłębianie wiedzy młodych ludzi na temat mózgu i jego funkcjonowaniu. Po raz pierwszy w Polsce tego typu wydarzenie zostało zorganizowane w 1999 r., natomiast na świecie – w USA w 1996 r. W tym roku Światowy Tydzień Mózgu jest obchodzony od 10. Do 16. marca.

W Rzeszowie Światowy tydzień Mózgu organizowany jest pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego Prof. dr hab. Aleksandra Bobko.


Data / Czas
10/03/2014 - 16/03/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Uniwersytet Rzeszowski, budynek A0

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.