Zobacz wystawę Andrzeja Korca „Moje pejzaże”.

RZESZÓW/TYCZYN. Już jutro o godz. 18:00 odbędzie się wernisaż wystawy Andrzeja Korca, inicjatora cyklu wystaw „Piórkiem i pędzlem po Rzeszowie” oraz Międzynarodowego Pleneru malarsko-rzeźbiarskiego „Rakszawa” i „Orzechówka”.

Ten urodzony w Żarach artysta swoją wiedzę dotyczącą malarstwa zgłębiał w pracowni profesora Jana Szancenbacha w ASP w Krakowie. Jego dorobek artystyczny jest niezwykle bogaty namalował dziesiątki obrazów, uczestniczył w wielu plenerach malarskich, przygotował kilkanaście wystaw indywidualnych w kraju i zagranicą, m. in. w Niemczech, Francji, Włoszech i Austrii. W 2006 roku brał udział w polsko- francuskim projekcie „QUE NOTRE TERRE EST BELLE”.
Laureat nagród i wyróżnień w 2008 roku otrzymał nagrodę Fundacji Rodziny Zbigniewa Jana Krygowskiego. Stypendysta Ministra Kultury i Nauki (96/97), oraz burmistrza Klagenfurtu (2002), uhonorowany nagrodą Miasta Rzeszowa w Dziedzinie Kultury i Sztuki za 2002 rok.

Wystawa odbędzie się w Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej. Będzie można ją zwiedzać do 10.kwietnia, od wtorku do soboty w godz.  8.30 – 16.30.

 

korzec


Data / Czas
13/03/2014 - 10/04/2014
08:30 - 16:30

Lokalizacja / Miejsce
Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.