Zobacz „Pana Peabody’ego i Shermana” i wygraj wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik!

RZESZÓW. Sieć kin Helios organizuje dla swoich najmłodszych klientów konkurs. Wystarczy w dniach 7 – 23. marca przyjść na pokaz filmu „Pan Peabody i Sherman”. Do wygrania jest dziesięć czteroosobowych wycieczek do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

„Pan Peabody i Sherman” to kolejny pozytywny film dla całej rodziny! Opowiada on historię psa, który zdobył Nagrodę Nobla, jest doradcą głów największych państw świata i do tego wychowuje zaadoptowanego chłopca – Shermana. Jednym słowem, jest geniuszem.

Dla wszystkich małych geniuszy Kino przygotowało niespodziankę, jaką jest wycieczka do Centrum Nauki Kopernik, w którym będą mogli spotkać Pana Peabody’ego i spędzić z nim niezapomniany dzień. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagrody jest przyjście z dzieckiem na pokaz filmu „Pan Peabody i Sherman” w dniach 7-23. marca 2014 do dowolnego kina Helios, zachowanie biletu oraz wypełnienie krótkiego testu z wiedzy o tym filmie.

Przypominamy, że wybierając się czteroosobową rodziną do Kina Helios, można liczyć na Bilet Rodzinny, tzn. przy zakupie biletów dla 4 osób (w tym co najmniej jednego dziecka do lat 12), cena jednego biletu na seans 2D wynosi: 15 zł – (pon, śr, czw), 16 zł – (piątek-niedziela, święta) , natomiast na seans 3D wynosi 16 zł (pon, śr, czw), 17 zł -(piątek-niedziela, święta).

panpeabody


Data / Czas
07/03/2014 - 23/03/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Kino Helios

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.