Zobacz „Kaktusa i Angelonię” w Masce

RZESZÓW. Wolna niedziela sprzyja rodzinnym wyjściom. Jeśli nie wiesz, jak spędzić ten dzień ze swoim dzieckiem, możesz wybrać się na sztukę, pt. „Kaktus i Angelonia” do Teatru Maska!

„ Kaktus i Angelonia”, reż. Aleksei Ustavshchikov opowiada historię kaktusa, mieszkającego w doniczce u pewnego śpiewaka. Był bardzo zadowolony ze swojego życia. Cały parapet miał tylko dla siebie – wprawdzie śpiewak zostawiał na nim swoje nuty, ale kaktus wcale się o to na niego nie gniewał. Przeciwnie – często z niecierpliwością czekał, aby w pobliżu jego doniczki znalazły się nowe kartki zapisane czarnymi znaczkami, które dodane do siebie tworzyły piękną muzykę. Bo trzeba wiedzieć, że Kaktus uwielbiał muzykę – miał piękny głos, umiał czytać nuty i, tak jak muzyk, u którego mieszkał, codziennie śpiewał. Pewnego dnia coś się zmieniło w poukładanym i wygodnym życiu Kaktusa. Śpiewak uprzątnął parapet – jednak nie po to, aby zrobić miejsce dla nowych nut, tylko dla drugiej doniczki. W ten sposób na parapecie obok Kaktusa pojawiła się ona – Angelonia. Kaktus wcale nie ucieszył się ze zmiany. Nowa sąsiadka zajmowała mu miejsce i była bardzo denerwująca… Jak rozwinie się znajomość Kaktusa i Angelonii?

By odpowiedzieć na to pytanie, należy wybrać się do Teatru Maska, 9.marca o godz. 16.30. Warto dodać, że przed przedstawieniem istnieje możliwość zwiedzenia Muzeum Lalek Teatralnych w godz. 15.30 – 16.15.
Cena biletu na spektakl wynosi 15 zł.
kaktus


Data / Czas
09/03/2014
16:30 - 17:30

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Maska

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.