Zobacz „Anioła Śmierci” w Kinie Konesera

RZESZÓW. Kolejne Kino Konesera w Heliosie odbędzie się 2 kwietnia. Wyświetlany zostanie thriller „Anioł Śmierci” w reżyserii Lucía Puenzo.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 1945 – 1962. Sympatyczna rodzina z dwójką dzieci, jadąca objąć w spadku po zmarłej krewnej piękny hotel nad jeziorem, spotyka na swej drodze przystojnego, kulturalnego Niemca. Nieznajomy z łatwością nawiązuje z nimi kontakt wkupiając się bez trudu w łaski czwórki bohaterów, stając się niebawem pierwszym, nie sprawiającym kłopotów gościem pensjonatu. Szczególnym zainteresowaniem obdarza on, mającą problemy ze wzrostem, córeczkę poznanego małżeństwa.

Przedstawiając się jako specjalista od genetyki, oferuje swoją pomoc. Tak, z pozoru niewinnie, rozpoczyna się mrożące krew w żyłach, spotkanie z potworem.

abioł
Tajemniczym gościem okazuje się bowiem nie kto inny, ale osławiony Anioł Śmierci – Josef Mengele – jeden z najbardziej poszukiwanych zbrodniarzy wojennych, niosący śmierć „lekarz” z Oświęcimia. Film Lucii Puenzo to jednocześnie oparta na faktach przypowieść o złu, a zarazem fantastyczny, wyjątkowo emocjonujący, rasowy thriller.

Kino Konesera odbędzie się 2 kwietnia o godz. 19:00 w Kinie Helios. Cena biletów wynosi 18 zł za bilet normalny i 16 zł bilet ulgowy. Bilety można rezerwować na stronie internetowej kina.


Data / Czas
02/04/2014
19:00 - 20:45

Lokalizacja / Miejsce
Kino Helios

Mapa niedostępna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.