Zobacz „7. Dni w Hawanie” w Kinie Zorza

RZESZÓW. Dyskusyjny Klub Filmowy „Zorza” organizuje kolejne spotkanie z filmem, które odbędzie się 18.marca. Tym razem wyświetlona zostanie projekcja, pt. „7. Dni w Hawanie”.

„7 dni w Hawanie” to obraz dwumilionowego, fascynującego miasta. Położona nad Zatoką Meksykańską stolica Kuby to największe miasto na wyspie i port na Karaibach. Życie tętni niemal w każdym zakątku. Biorący udział w projekcie twórcy patrzą na nie z siedmiu różnych perspektyw. Każdej z nich odpowiada rozdział stworzony przez innego reżysera spośród największych osobistości współczesnego kina. Każdy z reżyserów przefiltrował spojrzenie na Hawanę przez swoje pochodzenie, wrażliwość i artystyczny styl, łapiąc te cechy miasta, które właśnie dla niego wydają się wyjątkowe.

Pokaz rozpocznie się o godz. 20.00. Po projekcji filmu, odbędzie się dyskusja przy kawie i herbacie. Prelekcje i pofilmowe dyskusje prowadzi Krzysztof Prendecki. Bilet  wstępu kosztuje 10 zł.

 

7dni

 


Data / Czas
18/03/2014 - 19/03/2014
20:00 - 23:00

Lokalizacja / Miejsce
Kino Zorza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.