Zgłoś swoją szkołę do udziału w I Miejskim Biegu Na Orientację „Rzeszowska Strefa”

 

RZESZOW. Rzeszowski Dom Kultury będzie tego roku po raz pierwszy organizatorem nowej imprezy sportowej pod nazwą I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa”. Impreza  ta odbędzie się 11 października 2014 roku i będzie miała postać zawodów w biegu na orientację po przestrzeni miasta Rzeszowa.

bieg11

Bieg na orientację to dyscyplina sportowa o charakterze wytrzymałościowym
i siłowym, w której zawodnik posługujący się mapą i kompasem ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec określoną trasę wyznaczoną w terenie przez punkty kontrolne. Przebieg pomiędzy punktami kontrolnymi jest dowolny i właśnie wybór wariantu przebiegu stanowi istotę biegu na orientację.

Uczestnikami I Miejskiego Biegu Na Orientację „Rzeszowska Strefa” będą uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe (kategoria „open”). Rzeszowski Dom Kultury zaprasza rzeszowskie szkoły do zgłaszania własnych reprezentacji w postaci jednej lub dwóch drużyn. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 30 czerwca bieżącego roku. Na zwycięzców zawodów czekają nagrody.


Data / Czas
10/06/2014 - 30/06/2014
Cały dzień

Mapa niedostępna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.