Zelt, Milowicz, Arlak i inni znani aktorzy w Rzeszowie. Zobacz „Zwariowany komisariat”.

RZESZÓW. 31.marca w Kinie Zorza odbędzie się spektakl teatralny, pt. „Zwariowany komisariat”,  autorstwa Leszka Kwiatkowskiego, w którym udział wezmą m.in. Michał Milowicz,  Piotr Pręgowski, Tadeusz Ross, Ewa Kuklińska, Viola Arlak, Jacek  Kawalec, Sylwester Maciejewski, Piotr Zelt, Jacek Fedorowicz, Mariusz Czajka.

Formuła przedstawienia podobna będzie do kabaretu dzięki wartkiej akcji, zabawnym dialogom i absurdalnym sytuacjom.  Bohaterzy przedstawienia na co dzień zajmują się zwykłym sprawami w pracy na komisariacie. Jednak życie nabiera rumieńców, kiedy na komisariat trafia Agent Tomek, przeniesiony z CBA za nieudolne operacje specjalne. Przez komisariat przewiną się również iluzjonista, przemytnik, lekarz, były minister z „oryginalnej urody” żoną a wraz z nimi generał policji.

Przestawienie odbędzie się 31.marca w kinie Zorza o godzinie 18:30. Cena biletu wynosi 80 zł, można je zakupić w kasie Kina Zorza, w sklepie „Rzeszowianka (ul. Grunwaldzka 4 – podziemna trasa turystyczna) oraz u organizatora  pod numerem  tel. 535 347 140.

zwariowanykomisariat


Data / Czas
31/03/2014
18:30 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
Kino Zorza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.