Wiceminister Spraw Zagranicznych wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. 28 stycznia (środa) dr Rafał Trzaskowski, sekretarz stanu ds. europejskich w Ministerstwie Spraw Zagranicznych wygłosi wykład otwarty w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Wiceminister spraw zagranicznych wygłosi wykład otwarty „Obecne wyzwania dla Polski w Unii Europejskiej”. Spotkanie odbędzie się o godzinie 10.00, w Klubie Akademickim WSIiZ, w siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 – informuje Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Przedmiotem wykładu będą największe wyzwania, jakie stoją przed polityką zagraniczną w perspektywie roku 2015.  Dr Trzaskowski odniesie się również do bieżącej sytuacji na Ukrainie i w Rosji.

dr Trzaskowski MSW

Dr Rafał Trzaskowski jest doktorem nauk politycznych, wykładowcą akademickim specjalizującym się w tematyce europejskiej. W rządzie Premiera Donalda Tuska pełnił funkcję ministra administracji i cyfryzacji. W latach 2009-2013 był posłem do Parlamentu Europejskiego, gdzie zajmował się sprawami związanymi z implementacją traktatów UE, unijnym budżetem, ochroną prywatności i Europejską Agendą Cyfrową. Od 2004 do 2009 był doradcą przewodniczącego Komisji Spraw Zagranicznych Parlamentu Europejskiego oraz Delegacji Platformy Obywatelskiej w Parlamencie Europejskim. W latach 2000-2001 pracował jako doradca Sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej w gabinecie szefa Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej.

Wykład ma charakter otwarty.

Źródło: materiały prasowe WSIiZ


Data / Czas
28/01/2015
10:00

Lokalizacja / Miejsce
Klub Akademicki WSIiZ

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.