Warsztaty wokalne w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury daje podkarpackim wokalistom i amatorom śpiewu niepowtarzalną okazję do błyskawicznego zwiększenia swoich zdolności wokalnych i wzbogacenia swojego warsztatu głosowego.

Wszystko to za pomocą nowatorskiej i cenionej metody nauczania śpiewu – Speech Level Singing. Warsztaty poprowadzi zaproszone specjalnie na tę okazję renomowane Studio Doskonalenia Głosu – Voice and More.

Speech Level Singing jest określany jako najbardziej skuteczna metoda nauczania śpiewu. Na liście wychowanków tej metody znaleźć można nazwiska czołowych przedstawicieli muzyki rozrywkowej, takich jak Michael Jackson, Tina Turner, Cher, Madonna, Ray Charles, Kelly Clarkson, Stevie Wonder, Chester Bennington czy Josh Groban. Efektem tego sposobu nauczania śpiewu jest między innymi usprawnienie użycia rejestrów głosu, zwiększenie swobody śpiewu, wyraźna poprawa intonacji oraz rozwinięcie skali głosu i jego mocy. Metoda SLS jest stosowana w Polsce w takich ośrodkach nauki śpiewu, jak Wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Voice and More to studio zajmujące się w pełni profesjonalnym szkoleniem głosu. Współpracuje ono wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi trenerami wokalnymi Speech Level Singing. Studio to jest nieprzerwanie zaangażowane w międzynarodową współpracę z zagranicznymi szkoleniowcami, przez co z roku na rok doskonali się coraz bardziej w swoich metodach nauczania. W chwili obecnej Voice and More działa w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Lublinie i Krakowie. Studio jest odwiedzane każdego miesiąca przez wielu wokalistów, w tym finalistów programów „X Factor”, „Must be the Music”, „Bitwa na Głosy” oraz „Szansa na Sukces”.

Już teraz specjalnie z inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury certyfikowani trenerzy ze studia Voice and More zawitają do Rzeszowa. Warsztaty Wokalne Speech Level Singing odbędą się już 6 września w filii „Staromieście” Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43A. W programie wykład dla wszystkich uczestników warsztatów, a następnie indywidualne zajęcia z emisji głosu prowadzone przez Bartka Cabonia i Krzysztofa Biernackiego.

Plakat-Warsztaty-Wokalne


Data / Czas
06/09/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszowski Dom Kultury

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.