Uniwersytet Rzeszowski dla gimnazjalistów, zapisz się na bezpłatne zajęcia!

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski w ramach Liceum Uniwersyteckiego ruszyło z cyklem bezpłatnych zajęć dla gimnazjalistów. Pierwsze zajęcia odbędą się już jutro, natomiast cykl zajęć zaplanowany jest do 10 kwietnia. Każdy z gimnazjalistów może wziąć udział w zajęciach, wystarczy wypełnić formularz, dostępny na stronie internetowej http://www.ur.edu.pl/uniwersytet/liceum-uniwersyteckie/formularz1.

Poniżej zamieszczamy program zajęć :

13 II 2014 r., mgr A. Jasińska-Micał, zajęcia z języka angielskiego na temat: Social networking websites – serwisy społecznościowe (poziom rozszerzony).
mgr Agnieszka Huzarska, zajęcia z języka angielskiego na temat: „St. Valentine’s Day” – rozwijanie słownictwa i doskonalenie umiejętności językowych.

20 II 2014r., dr Sabina Rejman, zajęcia z historii na temat: prowadzenie badań historycznych i ustalanie faktów w oparciu o źródła – na przykładzie XIX-wiecznej prasy lokalnej.

21 II 2014 r., dr Danuta Hejda, zajęcia z języka polskiego na temat: Opis, charakterystyka, rozprawka… Przekonaj się, czy masz już patent na tekst doskonały. Część I.

27 II 2014 r., dr Tomasz Zamorski, zajęcia z fizyki na temat: Drgania i fale.

28 II 2014 r., dr Danuta Hejda, zajęcia z języka polskiego na temat: Opis, charakterystyka, rozprawka… Przekonaj się, czy masz już patent na tekst doskonały. Część II.

6 III 2014r., dr M. Zaborniak-Sobczak, autoprezentacja, zajęcia z emisji głosu.

7 III 2014 r., dr Janusz Boczar: 1) Emocjonalna i ścisła strona muzyki;
2) Filozofia życia – interpretacja przysłów

13 III 2014 r., mgr Agnieszka Huzarska, zajęcia z języka angielskiego na temat: Voices of Great Britain” i „Desert Island – let’s go” – ćwiczenia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego.

20 III 2014r., mgr Agnieszka Szczęch, zajęcia z języka włoskiego na temat: „Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego?

27 III 2014 r., dr Sabina Rejman, zajęcia z historii na temat: prowadzenie badań historycznych i ustalanie faktów w oparciu o źródła – na przykładzie ksiąg metrykalnych (rejestr chrztów, ślubów, zgonów z okresu od 1786 do ok. 1880 r.

3 IV 2014 r., dr Agata Ćwik, zajęcia z geografii na temat: „Krajobrazy Ziemi”.

10 IV 2014 r., prof. UR, dr hab. Alicja Ungeheuer-Gołąb, zajęcia z literatury na temat: Co można zrobić z wierszem?

Standard_urz_logo


Data / Czas
13/02/2014 - 10/03/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Uniwersytet Rzeszowski

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.