Tour Kocham Rowerek Rzeszów 2014 czyli impreza rowerowa dla najmłodszych

RZESZÓW. Już 10 maja w w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja imprezy Kocham Rowerek, skierowana do najmłodszych. 

rowerek

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody.

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze, dlatego przygotowano specjalne atrakcje, towarzyszące wyścigom, jak konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, czy pokazy sprzętu policyjnego oraz strażackiego.

W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat. Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna. Aby zapisać swoje dziecko na wyścig, należy zadzwonić  pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl

 

 


Data / Czas
10/05/2014
10:00 - 15:00

Mapa niedostępna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.