„The Twins” czyli II Edycja Rowerowej Gry Miejskiej

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski organizuje 9.kwietnia o godz. 12.00  Rowerową Grę Miejską. Jest to już druga edycja wydarzenia, rozgrywanego w przestrzeni miejskiej miasta Rzeszowa. Zapisy do 28.marca. 

Należy pamiętać , że gra miejska, to zabawa, nie wyścig, dzięki czemu uczestnicy będą mogli skupić się na rozwiązywaniu zadań a także zwyczajnie dobrze się bawić. Każde z zadań jest ze sobą powiązane, co za tym idzie nikt nie wie gdzie znajduje się kolejny punkt kontrolny. Żeby się tego dowiedzieć, trzeba rozwiązać np. łamigłówkę, czy  wykonać określone zadanie.

rower

 

ZDJ.: sxc.hu

Warto dodać, ze znajomość Rzeszowa nie jest obowiązkowa, ponieważ każda drużyna dostanie niezbędne wskazówki, jak fragmenty mapy Rzeszowa czy fragmenty scenariusza.

Zakończeniem gry będzie spotkanie integracyjne osób biorących w niej udział, tj. ognisko lub grill.

Uczestnicy startują w zespołach wyłącznie 2 osobowych, wpisowe wynosi 10 zł od zespołu, które trzeba wpłacić do 28.marca. Wszystkie zespoły otrzymują symboliczne nagrody, a dla najlepszych 3 drużyn przewidziane są nagrody oraz dyplomy. Liczba uczestników jest jednak ograniczona.

Zapisywać się i dowiedzieć szczegółów można, pisząc na adres m.tabaczynska@wp.pl lub w CSiR UR ul. Ćwiklińskiej 2, bud. D1, pokój 119 a a także dzwoniąc na numer 530 195 142.


Data / Czas
09/04/2014
12:00 - 23:30

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszów

Wczytywanie mapy...
Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Napisz komentarz: