Targi Budownictwa w Hali Podpromie

RZESZÓW. Już  w piątek rozpoczną się trzydniowe, największe na Podkarpaciu Targi Budownictwa, które odbędą się na Hali Podpromie.

Na Targach będzie można zapoznać się z ofertą ponad 200 firm z branży budownictwa, tj. roducentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów, oraz firm z branży nieruchomości.

W ramach Targów odbywać się będzie również Festiwal Ogrodów, na którym kilkadziesiąt firm branży ogrodniczej zaprezentuje kompleksową ofertę z zakresu ślin ozdobnych, elementów wyposażenia ogrodów, nasion, nawozów, sprzętu ogrodniczego, kamienia ozdobnego, czy materiałów szkółkarskich. Specjaliści przedstawią najnowsze trendy w projektowaniu i aranżacji ogrodów, pielęgnacji roślin, a także przedstawią pokazy florystyczne. Jeśli komuś spodoba się któraś z roślin, będzie można zakupić ją na giełdzie ogrodniczej.

Kolejną atrakcją będzie konferencja  „Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie”. Odbędzie się ona 23 marca w sali konferencyjnej Hali Podpromie na poziomie A.

Na zwiedzających czekać będą rabaty targowe, liczne pokazy,prezentacje i konkursy z nagrodami.

Targi będzie można zwiedzać 21.i22.marca w godz.  10.oo-18.00 a także 23.marca w godz. 10.00 -17.00. Cena jednorazowego biletu wstępu wynosi 5 zł.

targibudow

 


Data / Czas
21/03/2014 - 23/03/2014
10:00 - 18:00

Lokalizacja / Miejsce
Hala Podpromie

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.