Tańce wywijańce. Naucz się tańczyć z Towarzystwem Akademickim Creator

RZESZÓW. Sobota i niedziela może upłynąć bardzo tanecznie, ponieważ Towarzystwo Akademickie „Creator” działające przy Uniwersytecie Rzeszowskim oraz nieformalna grupa inicjatywna „Etno.wirownia” organizują po raz kolejny warsztaty tańca tradycyjnego z Piotrem Zgorzelskim.

Warsztaty o nazwie „Tańce Wirowańce Wywijańce – warsztaty polskich tańców tradycyjnych z rzeszowską nutą w tle” będą szansę na nauczenie się takich tańców, jak walczyki, sztajerki, polki, oberki, czy mazurki oraz poznanie tańców i zabaw z Rzeszowszczyzny.

Warsztaty tańców tradycyjnych to wydarzenie promujące Miasto Rzeszów oraz kulturę i tradycję regionu rzeszowskiego, tak ciekawego pod względem tanecznym i muzycznym. Jest równocześnie szansą na przybliżenie tej kultury samym mieszkańcom Rzeszowa i okolic.

Odbywać się one będą 8. marca (sobota) w godz. 10.30 – 16.00 oraz 9. marca (niedziela) w godz. 10.30 – 15.00. Warsztaty są płatne, 100 zł za osobę lub jeśli ktoś przyjdzie z parą, obowiązuje zniżka – 60 zł od osoby. Ilość miejsc jest ograniczona.

plakat_Piotr_Zgorzelski_warsztatyjpg


Data / Czas
08/03/2014 - 09/03/2014
10:30 - 01:30

Lokalizacja / Miejsce
Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Rzeszowskiego

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.