Super Puchar Polski Kobiet w Bilard Why not holidays 2014

RZESZÓW. Już w najbliższą niedzielę 18 maja 2014 r. w  CH Plaza Rzeszów odbędzie się Super Puchar Polski Kobiet w Bilard Why not holidays 2014. Podczas zawodów w Rzeszowie rywalizować ze sobą będą mistrzynie Polski i Europy. Dodatkowo dla klientów Centrum przygotowano wiele atrakcji m. in. pokazy bilardowych trików, naukę gry w bilard oraz konkursy i zabawy z nagrodami.

plazaaaa

Finał zawodów, który odbędzie się w CH Plaza Rzeszów poprzedzą eliminacje w klubie bilardowym Ósemka. Rozgrywany w Rzeszowie Bilardowy Puchar Polski to oficjalne zawody Polskiego Związku Bilardowego, z których najlepsze bilardzistki otrzymują kwalifikacje do kadry narodowej i będą reprezentować Polskę w finałach Mistrzostw Świata i Europy.

 

W Superpucharze Polski Kobiet w Bilard Why not holidays 2014 w CH Plaza Rzeszów udział weźmie wyselekcjonowana grupa ośmiu najlepszych polskich bilardzistek. Wśród nich m.in. . Oliwia Czupryńska – Mistrzyni świata juniorek, dziewięciokrotna mistrzyni Polski, mistrzyni Europy kobiet, Katarzyna Wesołowska – Drużynowa mistrzyni Europy, zwyciężczyni Pucharu Europy Kobiet, pięciokrotna mistrzyni Polski, Izabela Łącka – Drużynowa wicemistrzyni Europy, dwunastokrotna mistrzyni Polski, Kinga Stawarz – Wicemistrzyni Polski, medalistka mistrzostw Europy juniorek oraz Ewa Bąk – Mistrzyni Polski kobiet, członkini kadry narodowej kobiet.

 

Zawody odbędą się w niedzielę 18 maja w atrium CH Plaza Rzeszów w godzinach od 10:00 do 18:00. Dodatkowo podczas finału na klientów Centrum czekać będą pokazy trików bilardowych w wykonaniu mistrza sztuczek na zielonym suknie Ziemowita Janaszka, dwukrotnego wicemistrza Polski w trikach bilardowych oraz konkursy i zabawy z nagrodami. Dzień wcześniej w sobotę 17 maja od 13:00 do 19:00 dla chętnych w rzeszowskiej Plazie zorganizowana zostanie nauka gry w bilard pod okiem profesjonalistów.

 


Data / Czas
17/05/2014 - 18/05/2014
10:00 - 18:00

Lokalizacja / Miejsce
CH Plaza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.