Spotkanie z buddyzmem w Estrada Caffe

RZESZÓW. Już dziś w rzeszowskiej kawiarni Estrada Caffe odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Kuśnierzem, uczniem Lamy Ole Nydahla.

Wykłady poświęcone będą rozwojowi buddyzmu Diamentowej Drogi w krajach Zachodnich i temu, czym jest praktyka buddyjska na formalnym i nieformalnym poziomie. Dzisiejszy wykład poświęcony będzie medytacji. Po każdym z wykładów przewidziana jest dyskusja z możliwością zadawania pytań gościowi.
Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Grzegorz Kuśnierz (1980) – absolwent filologii angielskiej Uniwersytetu Opolskiego, doktorant Uniwersytetu Gdańskiego. Z buddyzmem Diamentowej Drogi związany od 1996 roku. Studiował w Karmapa International Buddhist Institute w New Dehli w Indiach oraz w International Institute of Asian and Tibetan Studies w Hiszpanii. W 2004 zainicjował powstanie Naukowego Koła Orientalistyki na Uniwersytecie Opolskim, organizującego wydarzenia kulturalne i naukowe związane z kulturą, nauką i religią Wschodu. Od 2007 roku wykłada podstawy buddyzmu w Polsce i w Europie. Wraz z żoną mieszka w Londynie. Pracuje jako nauczyciel szkolny oraz tłumacz.

buddyzm


Data / Czas
19/02/2014
19:00 - 21:00

Lokalizacja / Miejsce
Estrada Caffe

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.