Spektakle teatrów młodzieżowych w "Przedmieściu"

RZESZÓW. 26 kwietnia w Teatrze Przedmieście zapowiada się dzień z teatrem młodzieżowym. Wystawione zostaną sztuki: „Parady” oraz „Cienie”. 

„Parady” Jana Potockiego to humorystyczne jednoaktówki grane w konwencji commedii dell’arte powiązane w całość za sprawą groteskowych postaci: Zerzabelli, Gila, Kasandra, Doktora i Leandra. Parady ukazują barwną, czasem oniryczną, czasem przewrotną i niewątpliwie bardzo zabawną historię ludzkich namiętności.

Występują: Jakub Adamski, Julianna Bacher, Hubert Bereś, Karolina Betleja, Karolina Jachymek, Kacper Płudowski, Pola Rogulska, Monika Woźniak, Basia Żelazko.

parady

„Cienie” powstały na podstawie tekstów z „Chmurdalii” Joanny Bator. To magiczna opowieść o zagadkowych ciociach – herbatkach, które pewnego dnia uratowały porzucone dziecko. Spektakl jest pełny ciepłego humoru i nostalgicznego wspomnienia za powoli już znikającym dawnym światem.

Występują: Jakub Adamski, Diana Bednarz, Sylwia Błażejowska, Adrianna Guzior, Maja Sołtyska, Emilia Świnicka

Spektakl „Parady” rozpocznie się o godz. 18.00, natomiast „Cienie” o godz. 19.00. Wstęp na oba przedstawienia jest darmowy.

 


Data / Czas
26/04/2014
18:00 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Przedmieście

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.