Rzeszów przejęty przez studentów. Juwenalia i KultURalia czas zacząć! (PROGRAM)

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia zostaje dziś przejęta przez studentów. Rozpoczynają się zarówno Juwenalia, organizowane przez cztery rzeszowskie uczelnie, jak i KultURalia, organizowane przez Uniwersytet Rzeszowski. 

kult

O godz. 15.00 studenci znajdą się na Rzeszowskim Rynku, gdzie otrzymają klucze do Miasta przez Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Później rozpoczną się koncerty: Juwenaliów na miasteczku akademickim Politechniki a Kulturaliów na maisteczku akademickim przy ul. Cichej.

Juwenalia:

Czwartek: ok. godz. 18:00 rozpocznie się przywitanie gości oraz koncerty. Tego dnia zagrają Red Lips, Fokus,  Jamal i  Perfect. O godz. 22.00 zostana otwarte namioty klubowe, w których można będzie tańczyć.

Piątek: od godz. 12.00 zostanie otwarte Miasteczko Adrenaliny. Koncerty rozpoczną się ok. godz. 17.00. Zagrają: Chonabibe, Sokół i Marysia Starosta, Enej,  Kult. Od 22.00 będą dostępne namioty klubowe.

Sobota: ok. godz. 11.00 odbędzie się Śniadanie Mistrzów, a od 12.00 można będzie wybrać się na Miasteczko Adrenaliny. Start koncertów o godz. 17.00. Zagrają: Brown, KSU, Big Cyc, Ira.Od 22.00 dostępne będą namioty klubowe.

KultURalia:

Czwartek: koncerty rozpoczną się ok. godz. 16.30. Zagrają: Head Over Hils, Future Caravan, Chamy z bramy, Ubuntu, Power Play, Le Moor, Bednarek. Od godz. 20.00 impreza w Klubie Pod Palmą.

Piątek: start koncertów ok. godz. 16.00. Zagrają: Overcome, KALI-GULA, Cremaster, Hysteria, Sawblade, Over Soul, Luxtorpeda, Strachy na lachy, Farben Lehre. Od 20.00 można udać się do Klubu Pod Palmą.

Sobota: koncerty od godz. 16. Zagrają: Wielki Format, Kamil PRJ, Piechu/Kryptonim, Ryba RWP/Domber, Bedi/Domber, EROES, Projekt Symfoniczny, O.S.T.R.. Od 22.00 Klub Pod Palmą.

 


Data / Czas
08/05/2014 - 10/05/2014
Cały dzień

Mapa niedostępna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.