RZESZÓW: IV Podkarpacki Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej z Renatą Przemyk

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na IV Podkarpacki Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się w Rzeszowie 10 lutego 2014 r. Uczestników swoją obecnością zaszczyci tym razem Renata Przemyk, która będzie przewodniczącą Komisji Artystycznej Festiwalu.

Z tej okazji organizatorzy przygotowali wyjątkowy konkurs w którym już teraz udział może wziąć każdy. Nagrodami są płyty z dedykacją i autografem polskiej piosenkarki.

IV Podkarpacki Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” odbędzie się 10 lutego 2014 roku w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, który zlokalizowany jest w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego 83. Finałowe przesłuchania wokalistów rozpoczną się o godzinie 11:30. Organizatorzy czekają na zgłoszenia uczestników do 31 stycznia 2014 roku.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza równocześnie wszystkich do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach „Piosenki w Meloniku”. Nagrodą w nim są trzy płyty „Odjazd” z dedykacją i autografem Renaty Przemyk.

Miejsce: Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego
Ulica: ul. Dąbrowskiego 83, Rzeszów

Data od: 10.02.2014
w godz. od 11:30 do 21:00
Wstęp wolny

renata przemyk w rzeszowie


Data / Czas
10/02/2014
11:30

Mapa niedostępna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.