RZESZÓW: EkoBazar powraca do CH Plaza Rzeszów

RZESZÓW. Ekologiczne oraz wytwarzane według tradycyjnych receptur produkty powracają do rzeszowskiego Centrum Handlowego Plaza. Kupić będzie je można już w najbliższy czwartek 13 marca 2014 r. podczas kolejnego EkoBazaru.

Na stoiskach wystawców tradycyjnie pojawią się ekologiczne sery, wędliny i pieczywa. EkoBazar zakończy się w niedzielę 16 marca.

Podczas EkoBazaru w CH Plaza Rzeszów dostępne będą m.in. ekologiczne wędliny i pieczywo z certyfikatem, regionalne ciasta z Lubartowa oraz chleby, nabiał, słodycze, kwasy z Litwy i Łotwy. Na stoiskach dostępne będą także przyprawy na wagę, sery korycińskie, przetwory domowe, tradycyjne miody oraz oscypki z Podhala. Pojawi się także stoisko oferujące piwa tradycyjne. Wszystko ekologiczne i przygotowane według tradycyjnych receptur.

EkoBazar jest przedsięwzięciem skierowanym głównie do osób poszukujących ekologicznej żywności z certyfikatem, a także produktów regionalnych wytwarzanych wg tradycyjnych receptur. Przygotowany został tak, aby każda osoba poszukująca zdrowej żywności znalazła coś dla siebie. W trakcie imprezy odbywa się wiele degustacji i prezentacji naturalnych produktów.

EkoBazar w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w czwartek 13 marca i potrwa do niedzieli 16 marca 2014 r. Stoiska zlokalizowane na parterze Centrum można odwiedzać codziennie od godziny 10:00.

EkoBazar


Data / Czas
13/03/2014 - 16/03/2014
10:00

Mapa niedostępna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.