Rusza kolejny EkoBazar w CH Plaza

RZESZÓW. Ekologiczne wędliny, ciasta, pieczywo litewskie, miody oraz przyprawy i prawdziwe oscypki to wszystko  można kupić już od dziś w rzeszowskiej Plazie. Właśnie rozpoczął się kolejny EkoBazar,  impreza z ekologicznymi, wytwarzanymi według tradycyjnych receptur produktami, która potrwa do niedzieli.

Podczas kolejnego EkoBazaru w CH Plaza Rzeszów tradycyjnie już dostępne będą m.in. ekologiczne wędliny, pieczywo litewskie i niepasteryzowany kwas chlebowy. Na stoiskach wystawców pojawią się także regionalne ciasta, miody, tradycyjne góralskie oscypki oraz świeże przyprawy. Wszystkie produkty dostępne podczas czerwcowego EkoBazaru w CH Plaza Rzeszów są ekologiczne i przygotowane według tradycyjnych receptur. Dodatkową atrakcją EkoBazaru będą stoiska z rękodziełem artystycznym oraz kosmetykami z aloesu.

 

EkoBazar jest przedsięwzięciem skierowanym głównie do osób poszukujących ekologicznej żywności, a także produktów regionalnych wytwarzanych wg tradycyjnych receptur. W trakcie imprezy mają miejsce liczne degustacje i prezentacje naturalnych produktów. EkoBazar to impreza cykliczna odbywająca się co miesiąc w atrium rzeszowskiej Plazy.

 

EkoBazar w CH Plaza Rzeszów rozpoczął się dziś  i potrwa do niedzieli 15 czerwca 2014 r. Stoiska zlokalizowane na parterze Centrum można odwiedzać codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

 

ekobazar


Data / Czas
12/06/2014 - 15/06/2014
10:00 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
CH Plaza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.