Przyjdź na koncert Low Roar do Teatru Maska, naucz się dziergać swetry islandzkie

RZESZÓW. Low Roar, to jednoosbowy projekt Ryana Karazija, który z pochodzenia jest Amerykaninem, jednak kilka lat temu wybrał Islandię, jako kraj zamieszkania i dalszej twórczości. Już jutro będzie można posłuchać go na żywo w Teatrze Maska.

Brzmienie Low Roar utkane jest z łagodnych rozmytych dźwięków i nastroju melancholii, co w połączeniu z jego charakterystycznym emocjonalnym głosem i niebanalnymi melodiami czyni z pozoru smutną muzykę niezwykle poruszającą i hipnotyzującą. Jest to muzyka skromna, subtelna i bardzo osobista, i tylko tak do niej podchodząc można doświadczyć prawdziwego niepowtarzalnego piękna i niesamowitego klimatu. Choć muzyka jest niebywale emocjonalna to Ryan’owi daleko od tandetnej ckliwości, przesłodzenia, itp. Ryan prezentuje poziom wrażliwości charakterystyczny dla artystów takich jak Thom Yorke, Bright Eyes czy Sigur Rós.

Koncert odbędzie się 7.marca o godz. 19.00 w Teatrze Maska. Ceny biletów wynoszą 10 zł, dostępne są w Estradzie Rzeszowskiej, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz na ekobilet.pl.

Koncert transmitowany będzie przez Polskie Radio Rzeszów.

Każdy, kto zakupi bilet na koncert Low Roar, będzie mógł wziąć udział w warsztatach dziergania swetrów islandzkich, które odbędą się 8. marca o godz. 12.00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. Warsztaty poprowadzi Ewa Dwornik z portalu Mini Iceland.

lowroar


Data / Czas
07/03/2014 - 08/03/2014
19:00 - 20:30

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Maska

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.