Przeciwdziałaj przemocy domowej. Jutro debata

RZESZÓW. Komendant Miejski Policji w Rzeszowie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w debacie społecznej poświęconej „Przeciwdziałaniu przemocy domowej”.

Debata odbędzie się w środę, 4 lutego 2015 roku o godz. 18.00 w siedzibie Poradni Leczenia Uzależnień w Rzeszowie przy ulicy Siemieńskiego 17.

Spotkanie odbędzie się w ramach debaty społecznej organizowanej przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie. Debata poświęcona będzie działaniom podejmowanym przez Policję wobec zjawiska przemocy w rodzinie. Pozwoli na poznanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej. Umożliwi wymianę informacji o istniejących potrzebach osób dotkniętych przemocą lub stykających się z tym zjawiskiem. Informacje pozwolą na usprawnienie, istniejących procedur przeciwdziałania przemocy. Uczestnicy będą mogli przedstawić swoje pomysły i oczekiwania usprawniające istniejące procedury postępowania.
W debacie wezmą udział m.in.: przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia Al-Anon.

Źródło: KMP Rzeszów


Data / Czas
04/02/2015
18:00

Lokalizacja / Miejsce
Poradnia Leczenia Uzależnień

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.