Premiera spektaklu "Ja jestem Kasia z Heilbronnu"

RZESZÓW. 7 września w Teatrze Przedmieście odbędzie się premiera spektaklu „Ja jestem Kasia z Heilbronnu”,  opartym na wątkach autobiograficznych. 

spekt

„Ja jestem …” to spektakl , który porusza problem powinności i wolności, a także naszej bezradności i siły wobec nieoczekiwanego. Widz zostaje zaproszony do pokoju dziecinnego pełnego bajkowości, ale też samotności, strachu i okrucieństwa. Bohaterowie przedstawienia tylko chwilami przypominają ludzi. Częściej stają się podejrzanymi typami z cyrku, kukłami i marionetkami tańczącymi w rytm onirycznej muzyki.

Bierzemy udział w dziwnej i przerażającej maskaradzie, gdzie na plan pierwszy wyłania się dramat człowieka uwięzionego w konwenansie obyczajów i przyzwyczajeń. Symboliczna wieloznaczność przedstawienia oparta na przenikaniu się tonów dramatycznych i ironicznych, nostalgicznych i groteskowych wyraża naszą ludzką bezradność wobec wyroków losu. A w tle słychać cichy chichot śmierci…

Producentem spektaklu jest Galicyjskie Towarzystwo Edukacyjne „GATE” we współpracy z Teatrem Przedmieście.

Premiera odbędzie się  7 września o godz. 19.00 w siedzibie teatru przy ul. Reformackiej 4 w Rzeszowie.Kolejna prezentacja spektaklu ” Ja jestem…” odbędzie się 12 września o godz. 19.00.


Data / Czas
07/09/2014
19:00 - 20:45

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Przedmieście

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.