REKLAMA

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego spotkają się z dziećmi na filmowym poranku

RZESZÓW. W ostatnią niedzielę sierpnia w rzeszowskim kinie Helios przy ul. Powstańców Warszawy odbędzie się filmowy poranek ze Scooby-Doo. W sali kinowej przed filmem dzieci spotkają się z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na najmłodszych i ich rodziców czeka wiele atrakcji. Filmowy poranek rozpocznie się o godz. 9.45.

Niestety kończą się wakacje. Ale niedziela jest jeszcze dniem wolnym i zachęcamy dzieci wspólnie z rodzicami do spędzenia tego dnia w rzeszowskim kinie Helios. W najbliższą niedzielę, 30 sierpnia, o godz. 9.45 kino Helios przy ul. Powstańców Warszawy organizuje filmowy poranek ze Scooby-Doo.

1417657083

Główną atrakcją wydarzenia będzie spotkanie dzieci na sali kinowej z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, którzy opowiedzą dzieciom o swojej pracy oraz odpowiedzą na pytania. Przypomną także o zasadach bezpieczeństwa, jakie należy zachować podczas drogi do szkoły, i nie tylko. Każde dziecko otrzyma odblask.

Na dzieci, a także ich rodziców czeka wiele różnych atrakcji. Organizatorzy przygotowali ciekawe gry i zabawy.

Źródło: KWP


Data / Czas
30/08/2015
09:45

Lokalizacja / Miejsce
Kino Helios

Mapa niedostępna
30-08-2015


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.