Podkarpacka młodzież powalczy o tytuł ,,Tancerza Rzeszowa"!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury filia „Biała” zaprasza na drugą edycję Rzeszowskiego Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Moja Mała Choreografia”, która odbędzie się 14 marca 2015 roku.

Młodzi i utalentowani tancerze z Podkarpacia zawalczą ponownie o prestiżowy tytuł „Tancerza Rzeszowa”.

Będzie to druga edycja przeglądu, którego głównym celem jest popularyzacja twórczości dziecięcej i młodzieżowej w zakresie choreografii. Tancerze z całego województwa podkarpackiego zawalczą podczas konkursu o tytuł „Tancerza Rzeszowa”. Konkursowa konfrontacja zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych: 7-12 lat, 13-16 lat, 17-20 lat. Występy uczestników poddane będą ocenie profesjonalnego Jury, które zostanie powołane przez organizatora.

Plakat - Moja Mala Choreografia

W każdej kategorii wiekowej dopuszczalny jest udział maksymalnie dziesięciu osób lub zespołów. O zakwalifikowaniu do przeglądu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby biorące udział w przeglądzie będą miały możliwość zaprezentowania się w trzech kategoriach tanecznych: solo, duet i trio. Organizatorzy czekają na zgłoszenia uczestników do dnia
6 marca bieżącego roku.

II Rzeszowski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Moja Mała Choreografia” odbędzie się 14 marca 2015 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Biała”, zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Kardynała Karola Wojtyły 164. Konkursowa rywalizacja tancerzy rozpocznie się o godzinie 16:00. Szczegółowe informacje na temat przeglądu, regulamin oraz karty zgłoszenia są dostępne na oficjalnej stronie Rzeszowskiego Domu Kultury – www.rdk.rzeszow.pl.

materiał nadesłany


Data / Czas
14/03/2015
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszowski Dom Kultury filia „Biała”

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.