„Poczuj się wyjątkowo”, czyli Dzień Kobiet w CH Plaza Rzeszów

RZESZÓW. Dzień Kobiet to święto, w którym kobiety powinny poczuć się wyjątkowo. Nie inaczej będzie w CH Plaza, gdzie czeka moc atrakcji oraz konkursów!

Główną atrakcją będzie Koncert Akustyczny. Odbędzie się on o godzinie 15:00 i 17:00. Na scenie wystąpi rzeszowski duet – Sabina Kurek-Delikat i Kuba Prachowski. Wstęp na koncert jest darmowy.

Kolejną atrakcją będzie konkurs na najmodniejszą stylizację, w którym do wygrania będą m. in. bony na zakupy o wartości 100, 200 i 300 zł, biżuteria ufundowana przez salon Fugart o wartości 225 i 100 zł oraz bilety do Klubu Wytwórnia. Każda z Pań, która będzie chciała wziąć udział w konkursie, powinna przyjść do Centrum Handlowego 8.marca w godz. 12:00 – 16:00. Tam czekał będzie fotograf, który zrobi zdjęcia wszystkim kobietom, które będą chciały wziąć udział w konkursie. Zdjęcia zostaną zamieszczone na profilu Centrum na Facebooku. Tam też odbędzie się głosowanie na najmodniejszą stylizację.

Poza tym przez cały dzień będzie można korzystać z dodatkowych atrakcji, jakimi będą: możliwość skorzystania z porady dietetyków, wykonanie analizy składu ciała oraz Targi Rękodzieła Artystycznego, które rozpoczną się już 7.marca i odbywać się będą w godz. 10:00 – 20.00.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.plazarzeszow.pl.
dzienkobietplaza


Data / Czas
07/03/2014 - 08/03/2014
10:00 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
CH Plaza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.