Pięknie być kobietą. Sesje zdjęciowe, porady, masaże i wiele innych w CH Plaza w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sesje zdjęciowe, bezpłatne badania lekarskie, masaże oraz konsultacje z dietetykiem to propozycje dla klientek przygotowane na najbliższy weekend przez CH Plaza Rzeszów.

8 marca 2015 r. Przez cały dzień na wszystkie panie będzie czekać również wiele konkursów z atrakcyjnymi z nagrodami. Dzień Kobiet pod hasłem „Podaruj sobie piękno i zdrowie” odbędzie się w CH Plaza Rzeszów w najbliższą niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00.

Główną atrakcją Dnia Kobiet w CH Plaza Rzeszów będą sesje zdjęciowe dla klientek. Każda kobieta, która w dniu 8 marca weźmie udział w sesji w specjalnie przygotowanej strefie fotoportretów, będzie mogła wygrać bony na zakupy o wartości 300, 200 i 100 zł. Strefa fotoportretów będzie działać w niedzielę 8 marca w godzinach od 12:00 do 18:00. Następnie wszystkie zdjęcia zostaną zamieszczone na profilu Centrum na Facebooku. Tam też odbędzie się głosowanie na najlepsze zdjęcie.

8 marca w godzinach od 12:00 do 18:00 dodatkowo wszystkie panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego. Na odwiedzających CH Plaza Rzeszów czekać będą także bezpłatne masaże i porady fizjoterapeuty. Panie będą mogły także zbadać kondycję swojej skóry i włosów oraz skorzystać z konsultacji z dietetykiem. Ważną częścią imprezy będą także porady związane z walką z rakiem piersi.

Aby klientki odwiedzające w niedzielę CH Plaza Rzeszów mogły spokojnie skorzystać z atrakcji przygotowanych na ten dzień, przygotowano także specjalne atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach związanych z edukacją prozdrowotną oraz w malowaniu buziek.

Dzień Kobiet pod hasłem „Podaruj sobie piękno i zdrowie” poprzedzi specjalny wieczór dla pań. W sobotę 7 marca CH Plaza Rzeszów zaprasza na Wieczór Kobiet z Kolegą Mela Gibsona – Stand up Comedy rzeszowskiego Teatru „Bo tak”. Spektakl odbędzie się o godzinie 20:30 w atrium Centrum. Aby zdobyć zaproszenie na to wydarzenie, wystarczy w dniach od 5 do 7 marca 2015 r. zrobić zakupy w CH Plaza za min. 100 zł. Bilety będzie można odebrać w specjalnym punkcie zlokalizowanym na parterze Centrum.

CH Plaza Rzeszów Dzień Kobiet

materiał nadesłany


Data / Czas
08/03/2015
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Centrum Handlowe Plaza

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.