"Opera w Baśni - Baśń w Operze" czyli do Filharmonii na Dzień Dziecka

RZESZÓW. Z okazji Dnia Dziecka w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się koncert dla dzieci, zatytułowany „Opera w Baśni – Baśń w Operze” . 

To spektakl muzyczny pełen baśniowych postaci, takich jak: Rusałka, Don Kichot, Kopciuszek, czy Jaś i Małgosia. Porusza emocje i wyobraźnię dziecka, dzięki barwnym, przepięknym kostiumom, przygotowanym przez Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Kostiumograficznego oraz baśniowej scenografii. Jednocześnie w sferze muzycznej może zachwycić najbardziej wybrednych melomanów, dzięki artystom, prezentujących najwyższy poziom i kunszt wokalny i aktorski.

Podczas spektaklu usłyszymy kompozycje m.in.: Rossiniego, Humperdincka, Mozarta, Różyckiego i innych, które w całość zamknie, w interakcji z publicznością, aktor Teatru Rampa w Warszawie. Wprowadzi On widownię w świat piękna muzyki, opowie o niezwykłej nutce, a także o pewnym zaginionym kluczyku…

Wspaniałe kostiumy wykonane przez Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Kostiumograficznego: Dianę Walczak, Rafała Zielińskiego, Justynę Chruślicką, pozostałe: Joannę Misztela, Elżbietę Tolak, Katarzynę Laskowską. Scenografia, interakcja z publicznością, oraz charakter edukacyjny to główne zalety tego spektaklu.

 

Cena biletu – 15 zł

dziendzieckafilh


Data / Czas
01/06/2014
15:00 - 16:30

Lokalizacja / Miejsce
Filharmonia Podkarpacka

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.