O kobietach kochających nowe technologie. Pierwsze urodziny rzeszowskich Geek Girls Carrots

RZESZÓW. Geek Girl Carrots to międzynarodowa społeczność kobiet kochających nowe technologie, która za swoją misję przyjęła promowanie pozytywnych wzorców kobiet odnoszących sukcesy w branży IT. Już w 15 polskich miastach można uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez Karotki, te rzeszowskie już 24 lipca będą obchodzić swoje pierwsze urodziny. 

girl

Jednym z miejsc, w których można dołączyć do społeczności Geek Girls Carrots jest Rzeszów. W stolicy Podkarpacia, trzy dziewczyny zafascynowane nowymi mediami i technologiami,  z powodzeniem organizują systematyczne spotkania już od roku.

W ramach GGC poruszane są tematy związane z nowymi technologiami, startupami technologicznymi, wykorzystaniem nowych technologii w różnych branżach. Wystąpienia dotyczą biznesu, w szczególności tego prowadzonego w Internecie, jak również mediów internetowych oraz ścieżek kariery zaproszonych gości. Każde ze spotkań kończy się networkingiem podczas którego uczestniczki mogą się lepiej poznać i nawiązać ciekawe kontaktypodkreślają Olga Golonka, Magdalena Dziwisz i Dagmara Goś, organizatorki rzeszowskich spotkań.

Podsumowaniem ostatniego roku działalności karotek z Rzeszowa będzie urodzinowe spotkanie, które odbędzie się 24 lipca w rzeszowskim klubie muzycznym Mikrofon.

Gośćmi spotkania będą dwie wyjątkowe kobiety: Kamil Sidor oraz Zuzanna Stańska. Kamila, współtwórczyni i CEO społeczności Geek Girls Carrots, finalistka V konkursu Bizneswomen roku 2013 organizowanego przez Sukces Pisany Szminką, która znalazła się na liście 25 młodych liderów przyszłości wytypowanych przez Teraz Polska. Zuzanna, historyk sztuki, właścicielka firmy Moiseum od 2012 roku zajmującej się tworzeniem rozwiązań związanych z nowymi technologiami i nowoczesnym podejściem do publiczności w muzeach i instytucjach kultury, autorka aplikacji Daily Art. 

Po spotkaniu przewidziano after party z wieloma atrakcjami.Dla spragnionych wrażeń Geek Girls Carrots przygotowały jeszcze jedną niespodziankę: Oculus Rift – okulary do wirtualnej rzeczywistości, które będzie można wypróbować.

Dziewczyny uczestniczące w naszych spotkaniach różnią się od siebie charakterem, temperamentem, wiekiem, jak również wyglądem. Najważniejsze jest jednak to, co je łączy, czyli miłość do nowych technologii. Urodzinowe spotkanie będzie tego doskonałym przykładem.podsumowują organizatorki.

ZDJ.: materiały nadesłane

 


Data / Czas
24/07/2014
18:00 - 23:30

Lokalizacja / Miejsce
Mikrofon

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.