„Nóżka za nóżką” czyli warsztaty wokalno- taneczno- instrumentalne dla nauczycieli

RZESZÓW. Studio Tańca i Muzyki RYTM organizuje warsztaty dla nauczycieli klas I- III, które pomogą w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

W programie warsztatów przewidziana jest:  nauka piosenek i zabaw na cały rok szkolny,wraz z układami choreograficznymi , nauka prostych tańców dla dzieci, instrumentacja piosenek , gra na dzwonkach (popul. cymbałkach) ), instrumentacja  piosenek, praca z rekwizytem (pompony, rękawiczki, miotły, lina, chustki, czapki) , repertuar dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I- III.

rytm

 

Uczestnik po odbyciu warsztatów otrzymuje  zaświadczenie o udziale w warsztatach wokalno-ruchowych, płytę CD z nagraniami warsztatu „Nóżka za nóżką” w wersji wokalnej i instrumentalnej, książeczkę z opisem tańców i zabaw, płytę CD z nagraniami kilku tańców , ksero z opisem ruchu scenicznego do tańców dodatkowych.

Kurs prowadzić będzie Agnieszka Loska – Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet 2013,Finalistka Konkursu Stella Virium 2013 w kategorii Edukacja i Instruktor Roku.

Zajęcia odbędą się 26 kwietnia w godz. 10.00 – 17.00 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 7 w Rzeszowie.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail Agnieszki Loski: aalos@wp.pl lub dzwoniąc pod numerem telefonu: 501 315 288.

 


Data / Czas
26/03/2014
10:00 - 17:00

Lokalizacja / Miejsce
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.