Niepospolita sztuka przyrządzania drinków czyli czołówka światowego bartendingu w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś w Hotelu Bristol w Rzeszowie odbędzie się  Bar Fighters Championships 2014, który jest międzynarodowym turniejem, gromadzącym światową czołówkę barmanów. 

 

Bar Fighters to międzynarodowy turniej „Flair”, który to jest sztuką podrzucania, obracania, łapania, balansowania i żonglowania butelkami, szklankami i innymi przyborami barowymi w trakcie przygotowywania koktajlu.

„Flair” to trudna dziedzina barmańska a zarazem sztuka. Niepokonani w swym fachu udowodnią, że barmaństwo to nie tylko klasyczne przygotowywanie koktajli, lecz także  sztuka, której głównym bohaterem jest barman.

barman

ZDJ.: sxc.hu

Udział w zawodach weźmie 80 zawodników z 19 krajów w tym 10 tandemów. Sędziowie, którzy będą oceniać zawodników, to: Oliwier Pluk (Wielka Brytania) – były, utytułowany zawodnik, aktualnie wieloletni organizator cyklu prestiżowych zawodów RoadHouse World Flair. , Roberto Gonzalez (Hiszpania) – były, utytułowany zawodnik, właściciel bardzo dobrze prosperującej agencji eventowej. Lata w branży FLAIR sprawiły że jest jednym z najbardziej cenionych i doświadczonych sędziów oraz Matteo Esposto (Włochy) – producent dużych Flairowych eventów. Znany i lubiany przez zawodników.

Eliminacje rozpoczęły się o godz. 9:30 i zakończą się o godz. 17.00, natomiast Finał rozpocznie się o godz. 21.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Data / Czas
13/03/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Hotel Bristol Rzeszów

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.