Niekonwencjonalna Rzeszowska Akcja Ewangelizacyjna

RZESZÓW. „Zagadaj księdza, zagadaj siostrę” to akcja ewangelizacyjna w ramach Festiwalu Wiary 2014, który odbędzie się w Rzeszowie już 9 i 10 maja. zakonnice

ZDJ.: sxc.hu
9 maja 2014 w godzinach 15:00-17:00, w niemal całym Rzeszowie na szerokich pasach zieleni, przy przejściach dla pieszych będą siedzieć na jednym z dwóch krzeseł ksiądz lub siostra zakonna. Miejsca te będą oznaczone flagami festiwalowymi z napisem „zagadaj księdza/siostrę”. Członkowie akcji będą rozdawali ulotki z programem Finału Festiwalu Wiary 2014, ale co najważniejsze – będą gotowi podjąć rozmowę z każdą osobą, która będzie chciała ich zagadnąć.

Akcja będzie miała miejsce m. in. na ulicy Lisa Kuli, na moście zamkowym, na okrągłej kładce, na al. Rejtana, na ul. 3-go Maja i na rynku.

10 maja 2014 w godzinach 19:30-21:00, odbędzie się drugi punkt akcji, polegający na wykonaniu przez ok. 20 Sióstr zakonnych tańców uwielbienia na Rynku rzeszowskim. następnie siostry usiądą przy stolikach, by rozmawiać z osobami, które będą sobie tego życzyły.


Data / Czas
09/05/2014 - 10/05/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszów

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.