Nie daj się okraść. W piątek oznakuj swój rower

RZESZÓW. W piątek, 22 sierpnia odbędzie się znakowanie rowerów, które jak wiadomo zwiększa szanse na znalezienie skradzionego  roweru a także zmniejsza ryzyko samej kradzieży. 

rowerrrrr

Akcja organizowana jest przez sklep Real razem ze Strażą Miejską i pod patronatem Stowarzyszenia Rowery Rzeszow. Znakowanie roweru jest bardzo ważne, bo dzięki temu w razie kradzieży można szybciej znaleźć swój rower. Na każdym oznakowanym rowerze będzie widniał numer identyfikacyjny, który będzie również wprowadzony do Rzeszowskiej Ewidencji Rowerów Znakowanych.

Warto jednak dodać, że organizatorzy zastrzegają, że znakować będą tylko sprawne rowery. Właściciel roweru musi być pełnoletni, chyba, że przyjdzie z osobą dorosłą.

Należy przynieść ze sobą dowód tożsamości, dowód zakupu roweru lub pisemne oświadczenie, że jest się jego właścicielem. No i oczywiście rower. Znakowanie jest skierowane tylko do mieszkańców Rzeszowa.

Znakowanie odbędzie się w piątek, 22 sierpnia w godz.  od 14:00-19:00 na głównym parkingu marketu Real.


Data / Czas
22/08/2014
14:00 - 19:00

Lokalizacja / Miejsce
Real

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.