Narodowy Test Słuchu niebawem w Rzeszowie!

RZESZÓW. 23 lipca na rzeszowskim Rynku będzie można za darmo zbadać swój słuch a także porozmawiać ze specjalistami. Wszystko to w ramach Narodowego Testu Słuchu. 

lekarz

 

ZDJ.: sxc.hu

Narodowy Test Słuchu to prowadzona od czterech lat, największa w Polsce kampania społeczna profilaktyki chorób słuchu. W tym roku również do  kilkudziesięciu polskich miast zawita  Słuchobus –  mobilne laboratorium słuchu wraz z ekipą wyszkolonych specjalistów. Testy słuchu będą bezpłatne, dostępne dla każdego, nie trzeba mieć przy sobie żadnych skierowań lekarskich. Są bezbolesne i nie zajmują więcej niż kwadrans.

Specjaliści wykonują najpierw krótki, przesiewowy test eccola, pozwalający wykryć wadę słuchu. Jeśli jest to konieczne na miejscu będzie wykonany rozbudowany test audiometryczny, który pokazuje dokładnie, w jakim stanie jest słuch pacjenta. Narodowy Test Słuchu to także najlepsza okazja, aby spotkać się specjalistami zajmujacymi się profilaktyką chorób słuchu i zasięgnąć u nich bezpłatnej porady.

Każdy z pacjentów, który weźmie udział w Narodowy Teście Słuchu uzyska pełną informację nie tylko o tym, w jakim stanie jest jego słuch, ale także jak należy o niego dbać.

Słuchobus zawita do Rzeszowa 23 lipca i będzie czekał na pacjentów na Rynku w godz.9.00 – 15.00.


Data / Czas
23/07/2014
09:00 - 15:00

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszów, rynek

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.