„Najmniejszy samolot na świecie” w Teatrze ,,MASKA"

RZESZÓW. Teatr ,,MASKA” w Rzeszowie zapraszana spektakl ,,Najmniejszy samolot na świecie” w reżyserii Igora Kozakova.

Spektakl: 15 lutego
Reżyseria: Igor Kazakov
Scenografia: Tatiana Nersisian
Muzyka: Swietłana Bień
Choreografia: Marta Bury

Bilety na spektakl 15 zł.
Przed spektaklem istnieje możliwość zwiedzenia Muzeum Lalek Teatralnych (od godz. 15.30-16.15)

_DSC9762

Bohaterem naszej historii jest samolot. Taki, jakich wiele, tylko nieduży. Właściwie to zupełnie mały, a wręcz najmniejszy samolot na świecie. Jego koledzy – duże i trochę zarozumiałe samoloty – często dokuczają mu z tego powodu. Jeśli i Wam zdarzyło się usłyszeć, że jesteście zbyt mali, aby z kimś się bawić lub czymś zajmować, wiecie doskonale, że nie jest to przyjemne. Małemu samolotowi było bardzo przykro, kiedy od ciągle zajętych „bardzo ważnymi sprawami” kolegów słyszał, że taki mikrus do niczego się nie nadaje. Kiedy już prawie im uwierzył, że mały to znaczy nieważny, spotkał największego psa na świecie. I być może Was to zdziwi, ale okazało się, że to właśnie on, tylko on – maleńki samolot, którego jeden bardzo niesympatyczny kolega nazwał „komarem ze śmigłem” – może pomóc największemu i bardzo nieszczęśliwemu psu. Co było dalej? Czy samolot wywiązał się ze swojej bardzo ważnej misji? O tym opowiemy wam podczas przedstawienia.
Spektakl uczy nas, że każdy z nas jest ważny i może dokonać wielkich rzeczy, jeśli tylko uwierzy w siebie i będzie pamiętał, że czasem wmawiamy sobie, że wszystko  przepadło, zamiast spróbować poszukać wyjścia z trudnej sytuacji. Wyjścia, które mamy często na wyciągnięcie ręki…

Obsada:
Kamil Dobrowolski
Henryk Hryniewicki
Kamila Korolko
Piotr Pańczak
Natalia Zduń


Data / Czas
15/02/2015
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Maska

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.