Monika Brodka w Rzeszowie? Głosuj na nasze miasto, jeśli chcesz posłuchać wokalistki na żywo

RZESZÓW. Tylko do niedzieli 27 kwietnia można głosować na miasta, w których pojawi się  Red Bull Tour Bus oraz zagra Monika Brodka oraz Krzysztof Zalewski. Jeśli chcesz, żeby Rzeszów znalazł się w 6.miast, gdzie zagra Monika Brodka w tej specjalnej trasie, głosuj! Opis: http://rzeszow24.pl/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

 

Jak narazie nasze miasto znajduje się poza „zwycięską szóstką”. Gdyby jednak Rzeszów się w niej znalazł, w naszym mieście odbyło by się wydarzenie Red Bull Tour Bus: BRODKA XS. Specjalnie w ramach tej trasy przygotowano aranżację na małe instrumenty. Supportem Moniki Brodki będzie Krzysztof Zalewski.

W głosowaniu obecnie wygrywają miasta: Częstochowa (3295 głosów), Katowice (2864), Olsztyn (2790), Białystok (2562), Szczecin (2126), Łódź (1975). Rzeszów plasuje się na miejscu ósmym, zaraz za Toruniem (1824) z wynikiem 1187 głosów.

Głosować można codziennie na stronie internetowej Red Bulla . Każdy, kto odda głos, ma szansę na jedną wejściówkę na koncert.

Głosowanie potrwa do 27 kwietnia do godz. 15.00

brodka

ZDJ. Wikipedia, FILM: youtube


Data / Czas
24/04/2014 - 27/04/2014
Cały dzień

Mapa niedostępna

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.