MEGA Rzeszów Conference. Prelegentem m.in. Jacek Rozenek

RZESZÓW. 23 i 24 października w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie odbędzie się kolejna odsłona MEGA Rzeszów Conference. Dwudniowa konferencja po raz kolejny zintegruje dwie dziedziny – marketing i sprzedaż. Do tego będą wybitni prelegenci, praktyczne warsztaty, szkolenia i networking.

megakonference

 

Mega Rzeszów Conference jest już drugą odsłoną ogólnopolskiej konferencji skupiającej sympatyków sprzedaży i marketingu. Ubiegłoroczna zgromadziła ponad 200 uczestników. Wystąpili na niej znani w branży prelegenci, jak Jacek Walkiewicz –mówca, motywator i autor programów szkoleniowych.

Organizatorka i pomysłodawczyni wydarzenia – Alicja Leś zapewnia, że dziedziny marketingu i sprzedaży są ze sobą ściśle powiązane. Chcemy nie tylko poszerzyć wiedzę o sprzedaży i marketingu, ale przede wszystkim pokazać, jak skuteczna współpraca marketerów i handlowców wpływa na rozwój firmy – tłumaczy Alicja.

Tegoroczna MEGA Rzeszów została podzielona na dwa dni. Pierwszy dzień konferencji, 23 października jest dniem marketingu. Wystąpią cenieni w polskim świecie marketingu prelegenci, w tym Jacek Kotarbiński, autor bestsellerowej „Sztuki Rynologii”, działający w branży od ponad 23 lat. Kotarbiński opowie m.in. o tym jak temat seksu i kłamstw postrzegany jest w marketingu i sprzedaży.

Podczas pierwszego dnia można będzie wziąć udział w dwugodzinnym szkoleniu, potwierdzonym certyfikatem, na temat prezentowania projektów i pomysłów biznesowych, przeprowadzonym przez Wojciecha Murzyna.

Drugim dniem będzie dzień sprzedaży i tu swoimi prezentacjami zaskoczą nas m.in. Wojciech Zatorski – trener sprzedaży z ponad 22 letnim stażem dla największych Polskich firm. Wojciech poprowadzi dla uczestników drugiego dnia konferencji dwugodzinne szkolenie na temat sprzedaży dla organizacji. Głównym prelegentem drugiego dnia będzie Jacek Rozenek – od dwudziestu lat zajmujący się działalnością w zakresie komunikacji, prezentacji i rozwoju osobistego, dodatkowo aktor filmowy i teatralny.

 


Data / Czas
23/10/2014 - 24/10/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.