„Mała Księżniczka” w Teatrze Maska

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę w Teatrze Maska odbędzie się spektakl, pt. „Mała Księżniczka”, na podstawie powieści F. H. Burnett w reżyserii Arkadiusza Klucznika.

Zrealizowany na podstawie słynnej powieści F. H. Burnett spektakl przedstawia historię Sary, córki oficera armii królowej Wiktorii. Mała Sara zostaje przywieziona przez ojca do Londynu ze stanowiących brytyjską kolonię Indii, aby na jednej z najlepszych angielskich pensji dla dziewcząt odebrać staranne wychowanie, właściwe pannom z dobrych domów. Po śmierci ojca i stracie majątku dziewczynka jest zmuszona przerwać naukę i pracować jako posługaczka. Jednak cudowny zbieg okoliczności sprawia, że jej los się odmienia.

małaksięzniczka

Spektakl ma formę musicalu. Stylowa scenografia oraz wiktoriańskie kostiumy przenoszą widzów w tajemniczy świat dziewiętnastowiecznego Londynu.

Przedstawienie jest odpowiednie dla dzieci od lat 6. Odbędzie się 13 kwietnia o godz. 16.30 w Teatrze Maska. Cena biletów wynosi 17 zł.

Przed przedstawieniem istnieje możliwość zwiedzenia Muzeum Lalek Teatralnych (od godz. 15.30 do 16.15).


Data / Czas
13/04/2014
16:30 - 18:00

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Maska

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.