Lato w teatrze

Stowarzyszanie Artystyczne Teatr Poddańczy , Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie oraz Centrum Dziedzictwa  Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie  wraz z  Gminą Tyczyn oraz Lokalną Grupą Działania Lider Dolina Strugu  zapraszają dzieci i młodzież do udziału w projekcie artystycznym Lato w Teatrze.

Wszystkie działania podczas „Lata w Teatrze” w Tyczynie  będą odbywać się pod hasłem: „Era Superbohatera”.  „Lato w teatrze” jest atrakcyjną ofertą teatralną dla uczniów, którzy z różnych przyczyn spędzają wakacje w swojej miejscowości. Między 29 czerwca a 1 września 2013 roku w trzydziestu miastach i miasteczkach w całej Polsce odbywają się teatralne półkolonie i warsztaty, podczas których młodzi uczestnicy przygotowują spektakl pod opieką profesjonalnych artystów. Dwutygodniowe warsztaty są dla dzieci szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie. „Lato w teatrze” jest programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego koordynowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

 


Data / Czas
29/07/2013 - 14/08/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.