Latający Dywan w Rzeszowie? Usiądź i odpocznij

RZESZÓW. Przez 4 dni w Rzeszowie można będzie spotkać latający dywan. Niestety, nie ma on magicznych mocy ale będzie to miejsce, w którym można będzie się spotkać, porozmawiać, napić kawy lub herbaty. Wszystko to na wygodnym dywanie i przy miłym towarzystwie. 

dyw

W ramach projektu grupa wolontariuszy będzie zapraszać przechodniów, by usiedli na latającym dywanie. Będzie można poczęstować się kawą i herbatą, i przede wszystkim odpocząć na chwilkę od codziennej gonitwy.

Akcja ma na celu „udomowić” miasto, sprawić by było ono przyjaźniejsze dla ludzi a także by ludzie byli przyjaźniejsi dla siebie, do czego skłoni nas rozmowa z przypadkowymi osobami.

Latający dywan będzie czekał na mieszkańców Rzeszowa 21 sierpnia na Placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej, 22 sierpnia na Rynku, 23 sierpnia na Bulwarach (Park Kultury i Wypoczynku) a także 24 sierpnia w Ogrodach Bernardyńskich. O godz. 15.00 odbywać się będzie czytanie bajek.

 


Data / Czas
21/08/2014 - 24/08/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Rzeszów, rynek

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.