Królowa Śniegu pojawi się w Teatrze Maska

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 23 lutego odbędzie się spektakl, pt. „Królowa Śniegu”, reż. Oleg Żiugżda na motywach baśni H.Ch. Andersena. Przedstawienie jest odpowiednie dla dzieci od lat 7 i odbędzie się o godz. 16.30, natomiast od 15.30 do 16.15 istnieje również możliwość zwiedzenia Muzeum Lalek Teatralnych.

Diabeł uwierzył, że przy pomocy czarodziejskiego lustra uda mu się zapanować nad całą ziemią. Ma do pomocy licznych uczniów i niby dyrygent rządzi wypadkami. Zło przegrywa jednak z miłością małej dziewczynki. Gorące serce Gerdy i jej wytrwałość sprawiają, że udaje jej się uratować Kaja z niewoli Królowej Śniegu.
Przypowieść o rozbitym diabelskim lustrze, w metaforyczny sposób wyjaśniająca obecność zła w świecie, stanowi kanwę spektaklu. Ciekawa reżyserska interpretacja, różnorodne lalki oraz budująca nastrój muzyka czynią z historii Kaja i Gerdy przejmującą sceniczną opowieść.

Cena biletów wynosi 15 zł.

Królowa śniegu 8 TEATR MASKA fot. S. Podleśny

Królowa śniegu 4, fot. M. Leszczyńska
ZDJ.: Teatr Maska


Data / Czas
23/02/2014
15:30 - 17:30

Lokalizacja / Miejsce
Teatr Maska

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.