Koncert zespołu Happysad

RZESZÓW / PODKARPACIE. Happysad rusza w kolejną trasę. Po letnim sezonie koncertów plenerowych czas na jesienne spotkania z zespołem w klubach muzycznych większych miast Polski. To oczywiście idealny czas i miejsce na zobaczenie zespołu w naturalnym środowisku z którego się wywodzi – w ciasnych, gorących klubach i w bliskim kontakcie z publicznością.

Wraz z rozpoczęciem trasy do sprzedaży na koncertach i sprzedaży wysyłkowej trafi śpiewnik zbierający wszystkie publikowane piosenki zespołu i kilka tych nigdzie nie zarejestrowanych. W estetycznym wydaniu znajdzie się miejsce na piosenki rozpisane na akordy, a co ciekawsze tematy czy zagrywki przedstawione będą w postaci tabów. W związku z tym wydawnictwem happysad daje fanom możliwość zaśpiewania oraz zagrania któregoś ze swoich utworów na scenie podczas koncertu. Z racji pracy nad nową płytą spodziewać się można także utworów zapowiadających to wydawnictwo.

Podczas trasy happysad będą wspierać zespoły: Cuba De Zoo, Neony, Magister Ninja, a aż na 4 koncertach – Marcelina, z którą na płycie „Ciepło/Zimno” zespół nagrał piosenkę Nie będziem płakać.

 

Bilety: 40 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu koncertu

wstęp: 18:00, start:19:00

 

Przedsprzedaż biletów:

PEWEX PUB, ul. Rynek 18

Selectshop CH Galeria Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44

Selectshop  CH Millenium Hall, ul. Kopisto 1

Recepcja Hotel Icam, Al. Rejtana 1

happysad


Data / Czas
06/10/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Klub Wytwórnia

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.