Koncert z okazji Dni Chorwacji w Filharmonii Podkarpackiej

RZESZÓW. Już 19 maja w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbędzie się koncert Any Rucner oraz Rucner String Quartet. Koncert odbędzie się w ramach Gali Chorwackiej.

ana

Koncert wypełnią opracowania utworów m.in. Astora Piazzolli, Ludwiga van Beethovena, a także muzyki popularnej i ludowej. Na wiolonczeli zagra Ana Rucner wraz z Kwartetem Smyczkowym Rucner String Quartet.

Odbędzie się on w Filharmonii 19 maja b.r. o godz. 18:00 w ramach Gali Chorwackiej organizowanej pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Ceny biletów wynoszą 10 zł.


Data / Czas
19/05/2014
18:00 - 20:00

Lokalizacja / Miejsce
Filharmonia Podkarpacka

Wczytywanie mapy...
Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Koncert z okazji Dni Chorwacji w Filharmonii Podkarpackiej”

 1. Piotr napisał(a):

  Zastanawiam się nad umiejętnościami akustyków obsługujących koncerty w Rzeszowie, to już kolejny koncert w czasie którego podstawowym rekwizytem powinny być zatyczki do uszu.
  Odnoszę wrażenie że dla fachowców z pod znaku Disco Polo jedynym wyznacznikiem poziomu sygnału są rytmicznie drgające fotele na widowni.
  Czy nikt nad tym nie panuje?
  Filharmonia z akustyką przeznaczoną do koncertów bez prądu źle oddaje dudnienie serwowane przez pseudoakustyków a podniesiony ponad wszelkie granice poziom sygnału karmi nas szumami i przydźwiękami w chwilach teoretycznej ciszy.
  Rozumiem że łomot potrafi przykryć niedociągnięcia artystów ale poziom występujących we wczorajszym koncercie nie wymagał takiego maskowania.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: