Koncert Hey Unplugged w Filharmonii Podkarpackiej

RZESZÓW. Po sukcesie wiosennych koncertów, na specjalne życzenie fanów, HEY ponownie wyłączy prąd i zaprezentuje swoje piosenki w wersjach akustycznych! w Rzeszowie koncert odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej. 

hey

Pozytywne emocje, fenomenalne brzmienie akustycznego arsenału, bogactwo aranżacji, serdeczna i urocza Katarzyna Nosowska, charyzmatyczny zespół, klimatyczne światło i wiele innych – to wszystko na jesiennych koncertach HEY UNPLUGGED!

Poszerzony o zaprzyjaźnionych muzyków zespół wykona dobrze znane utwory w nowych aranżacjach. Repertuar z wcześniejszej trasy Unplugged zostanie wzbogacony o najpopularniejsze utwory z dwóch ostatnich albumów „Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy” oraz „Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan”.

Koncert odbędzie się 4 października o godz. 19.30

Bilety: EMPIK, Kino Zorza (tel. 17 853 26 37), Podziemna Trasa Turystyczna (tel. 17 875 47 74) oraz online na biletin.pl, eventim.pl oraz www.filharmonia.rzeszow.pl, Kasa Filharmonii (czynna od 1 września)


Data / Czas
04/10/2014
19:30 - 21:00

Lokalizacja / Miejsce
Filharmonia Podkarpacka

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.