Koncert artystów z programu "The Voice of Poland" i "Mam Talent"

RZESZÓW. Już w sobotę duet Kuba&Sabina, Wojciech Baranowski, Michał Chmielewski, Karol Dziedzic oraz Ernest Staniaszek, a także uczniowie szkoły Pro Musica zagrają na specjalnym koncercie prezentującym umiejętności młodych artystów.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 31 stycznia 2015 r. w sali koncertowej Wydziału Muzyki URz w godzinach 14:00 – 20:30.

Prezentację uczniów szkoły muzycznej Pro Musica będzie można zobaczyć podczas 4 sobotnich koncertów. Towarzyszyć im będzie duet, Kuba&Sabina znany z programu Mam Talent oraz artyści programu The Voice of Poland: Wojciech Baranowski, Michał Chmielewski, Karol Dziedzic i Ernest Staniaszek. Na scenie będzie można ich usłyszeć w niecodziennych zestawieniach muzycznych przygotowanych specjalnie na tę imprezę. Będą to zarówno kolędy, jak i standardowy repertuar.

W trakcie koncertów kupić będzie można także singiel „Kolędą do Gwiazd” z autografami artystów z programu The Voice of Poland. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na pomoc i zakup sprzętu dla chorej na cukrzycę 6 letniej uczennicy szkoły Pro Musica.

Sponsorem głównym wydarzenia jest CH Plaza Rzeszów.

CH Plaza Rzeszów koncert

Źródło: materiały nadesłane


Data / Czas
31/01/2015
14:00 - 20:30

Lokalizacja / Miejsce
Wydział Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.