„ Kochanie na kredyt”. Zobacz Filipa Bobka, Tamarę Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego , Agnieszkę Sienkiewicz i Piotra Zelta na żywo

RZESZÓW.  W Filharmonii Podkarpackiej  6 kwietnia odbędzie się pokaz spektaklu „Kochanie na kredyt” w reżyserii  Olafa Lubaszenki.„Kochanie na kredyt” to komedia z elementami farsy – wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka – w dzisiejszym świecie niezwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.

Spektakl odbędzie się 6 kwietnia o godz. 16.00 w Filharmonii Podkarpackiej. Ceny biletów wynoszą 80 – 100 zł. Można je zakupić w kasie Filharmonii Podkarpackiej, Podziemnej Trasie Turystycznej,oraz  Kasie Kina Zorza.

kochanie_na_kredyt

 

ZDJ.: Filharmonia Podkarpacka


Data / Czas
06/04/2014
16:00 - 18:00

Lokalizacja / Miejsce
Filharmonia Podkarpacka

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.