Katecheza audiowizualna

RZESZÓW. Fundacja „Charismata” im. św. Pawła Apostoła z siedzibą w  Rzeszowie oraz Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Miriam” pragną zaprosić na kolejną katechezę audiowizualną.

 

Bóg znalazł mnie na ulicyW najbliższy wtorek 24 lutego 2015 r. o godzinie 19:00 w auli Domu Diecezjalnego „Tabor” przy ul. Połonińskiej 25 w Rzeszowie odbędzie się kolejna katecheza audiowizualna pt. „Bóg znalazł mnie na ulicy”. Gościem spotkania będzie Henryk Krzosek.

Pan Henryk to uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek, którego – jak sam o sobie mówi – Bóg znalazł na ulicy. Doświadczenie tego spotkania zmieniło go stopniowo z bezdomnego alkoholika w człowieka, który pomaga innym spotkać Jezusa, doświadczyć Jego uzdrawiającej mocy. Od wielu lat prowadzi katechezy na terenie różnych parafii w Szczecinie, często jest zapraszany na rekolekcje w całej Polsce, gdzie świadczy o tym, czego dokonał w jego życiu Jezus Chrystus. W najbliższy wtorek ubogaci także mieszkańców Rzeszowa opowiedzeniem historii swojego życia.

Cykl spotkań został zapoczątkowany w październiku 2009 r. w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie, a jego obecna, szósta już edycja, od września odbywa się w Domu Diecezjalnym „Tabor” (Rzeszów, ul. Połonińska 25).

Celem katechez zapoczątkowanych i nadal prowadzonych przez o. Wiktora P. Tokarskiego OFM jest podejmowanie spraw związanych z duchowością, moralnością, a także spotkania z osobami, w których życiu dokonała się radykalna przemiana.

materiały nadesłane


Data / Czas
24/02/2015
19:00

Lokalizacja / Miejsce
Dom Diecezjalny "Tabor"

Wczytywanie mapy...

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.